شرکت طراحی سایت رابین با چندین نمونه تولیدی خود در زمینه طراحی سایت آژانس مسافرتی بستری را فراهم نموده تا شرکت های مسافرتی بتوانند

با طراحی سایت شکیل و در خور توجه در بستر اینترنت نیز به تجارت خود بپردازند .

آژانس های مسافرتی نیاز به جذب مخاطب برای تورهای خود دارند و گاها باید مشتری را برای سفر به مناطقی ترقیب کنند که تا به حال به آنجا مسافرت نکرده اند که این امر باعث پرداختن هزینه های گذافی از جمله : ارسال اس ام اس انبوه و یا چاپ تعداد بسیار زیادی تراکت و ... می شود که معمولا تعداد بسیار زیادی از انها بی نتیجه هستند و یا شخصی که چنین تبلیغاتی را دریافت می کند حتی به عنوان مشتری بالقوه نیز مطرح نمی شود .

اما با طراحی وب سایت آژانس مسافرتی ، آژانس ها می توانند علاوه بر آپلود تصاویر با کیفیت و جذاب از محل مورد نظر خود به صورت آلبوم یا گالری های جذاب و ارجاع  دادن مشتریان خود به بخش تصاویر سایت علاوه با جذب مخاطبان خود از دیدگاه بصری به توضیحاتی در مورد ویژگی ها و جاذبه های محل مورد نظر بپردازند و سپس برای اطلاع رسانی ها و یا بازریابی های بعدی از امکان ارسال ایمیل رایگان از طریق سایت به مشتریان استفاده کنند ، پس علاوه بر جذب مخاطب هزینه های غیره ضروری خود را کاهش می دهند .

همچنین با امکان فروش تور به صورت آنلاین و از طریق وب سایت می توانند به صورت بی وقفه در دسترس مشتریان باشند و با تعریف آفرهای ویژه به جذب بیشتر مستریان بیشتربپردازند .

برای رفاه مشتریان نیز می توان وضعیت آب و هوا و شرایط جوی محل های مورد نظر را با آپدیت روزانه در سایت قرار داد .

همچنین می توان در بخشی از سایت به توضیحاتی در مورد محل انتخابی  مشتریان از نظر نحوه ونوع زندگی ، نوع پوشش ، غذاهای رایج ، فرهنگ زندگی مردم و ... پرداخت تا مشتریان شما با امکانات و ذهنیت کامل خود را برای سفر آماده کنند .

امکان ایجاد تالار گفتگو و تعریف حق عضویت برای مشتریان علاوه بر اینکه باعث می شود مشتری اطلاعات شخصی خود از قبیل : شماره موبایل ، نام ، نام خانواگی و... که مورد نیاز آژانس است را اختیارتان بگذارد ، باعث می شود که مشتریان با صحبت کردن و ثبت نظرات و تجارب خود در مورد سفرهای قبلی مشتریان دیگر را تشویق به سفر به محل مورد نظر کنند .