با توجه به پیشرفت ارتباطات از طریق اینترنت و در دسترس بودن ابزارهای پیشرفته هوشمند بدونه محدودیت در پلت فرم مختلف می توان از طریق طراحی سایت

تعامل بهتری با مشتریان نسبت به روش های قدیمی مانند : ساخت تراکت و یا پخش کردن کارت های اشتراکی ایجاد نمود . طراحی سایت فست فود در تمامی کشور های پیشرفته دنیا بدیهی و جا افتاده است و سفارش آنلاین از طریق وب سایت کم هزینه تر وبی دردسرتر از تماس های تلفنی است .

از نظر ظاهری معمولا طراحی سایت فست فود ها به نحوی انجام می شود که از نظر ظاهری با محیط فست فود مشابه باشد ، مثلا : با توجه به طیف رنگی محیطی رنگ های سایت را انتخاب می کنند یعنی با توجه به رنگ دیوارها ، رنگ صندلی ها ، نور پردازی ، اشیاء دکوری و دیگر جاذبه های فست فود طیف رنگی مورد استفاده در طراحی سایت مشخص می شود .

امکاناتی که سایت می تواند ارائه دهد بسیار دقیق تر و باکیفت تر از روش های تبلیغاتی دیگر است و این امکانات همیشگی و متداوم هستند ، اما برای مثال : تراکت های چاپی فضای محدودی دارند و همچنین ممکن است همه ی آنها به دست مشتری هدف نرسیده و حتی در صورت رسیدم ممکن است به تراکت که تنها یک کاغذ است آسیب وارد شود و از بین برود .

 

امکانات طراحی سایت گروه نرم افزاری رابین :

معرفی غذا ها :

 در این بخش می توان تمامی غذا های فست فود را به اختصار معرفی نمود و ترکیبات آن را شرح داد و سپس با عکس های با کیفیت و وسوسه کنند مشتری را جذب نمود .

منو فست فود :

در قسمت منو لیست قیمت کامل پیش غذاها ، غذاها و دسرها با امکان سفارش آنلاین و پرداخت آنلاین از طریق وب سایت وجود دارد .

سفارش غذا :

می توان به صورت مجزا از روش های مختلف غذاها را سفارش داد برای مثال : از طریق پیامک ، از طریق تماس با فست فود و یا صرفا از طریق سفارش انلاین از طریق وب سایت .

زمان تحویل :

در این بخش پس از سفارش زمان تقریبی تحویل غذا به مشتریان محاسبه  و نمایش داده می شود .

کد تخفیف :

می توان برای مشتریان به صورت رندوم و یا قرعه کشی از طریق سایت درهنگام سفارش غذاها و یا با توجه به خرید های قبلی مشتری یک کد تخفیف در نظر گرفت که با وارد کردن آن در سیستم سایت هنگام خرید از تخفیف های ویژه بهره مند شوند .

گالری :

در این قسمت می توان تصاویری از محیط  فست فود و غذا های آن را به اشتراک گذاشت .

انتقادات و پیشنهادات :

فرمی برای انتقادات و پیشنهادات مشتریان ارائه داده می شود که خود می تواند به تنهایی عامل مهمی برای پیشرفت و موفقیت باشد .

تماس با ما :

اطلاعات تماس با فست فود و مدیریت آن و همچنین نشانی دقیق فست فود ذکر خواهد شد .

در باره ما :

تاریخچه فست فود ، نوع غذا های ارائه شده و همچنین دستورهای ویژه ای که غذا های فست فود را متمایز می کنند و اطلاعاتی از قبیل : سال تاسیس و پروانه بهداشتی آورده می شوند .