یکی از انواع تبلیغات هدفمند برای شرکت های ساختمانی و معماری ، حضور در بستر اینترنت و طراحی سایت مناسب است . طراحی سایت معماری و یا همان طراحی سایت ساختمانی حرفه ای به گونه ای انجام می پذیرد که بتوان تمامی فعالیت ها و پروژه های انجام شده و در حال اجرا شرکت ، دیگر خدمات قابل ارائه توسط شرکت ، اطلاعات تماس ، اطلاعات عمومی پروژه ها ، شرایط پیش فروش و فروش نقدی و ... را به تصویر کشید .

همچنین می توان با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای امکان فروش و ثبت سفارش آنلاین مصالح و دیگر لوازم ساختمانی را برای بازدیدکنندگان ، پیمانکاران و شرکت های همکار را نیز پدید آورد.
بسته به نوع فعالیت و رزومه شرکت می توان یک طراحی سایت تخصصی و بسیار حرفه ای در این زمینه را اجرا نمود که به وسیله آن بازدید کنندگان را به یک تور مجازی در محیط پروژه دعوت کرد و یا با نمایش 360 درجه تصاویر و یا حتی فایل های اجرایی و نقشه های پروژه نظیر فایل های مدلینگ 3d max بازدیدکنندگان را به صورت دقیق و کامل توجیه کرد .

طراحی سایت معماری برای شرکت های معماری و ساختمانی با توجه به نکاتی که ذکر شد باید دارای گرافیکی جذاب و قانع کننده برای بازدیدکنندگان باشد و با چیدمان درست ماژول های مهم در صفحه اصلی و ارائه مطالب مفید در زمینه ساختمان علاوه بر متمرکز ساختن کاربران را در سایت به بهبود رتبه و سئو سایت شما کمک شایانی خواهد کرد .

شرکت های معماری خصوصا انواع شرکت های دیزانر برای موفقیت در اینترنت و به اصطلاح بازاریابی اینترنتی از طریق وب سایت نیاز به نمایش تفاوت ها و نقاط قوت ایده های خود نسبت به سایر شرکت ها دارند زیرا در غیر اینصورت حتی با داشتن یه سئو سایت حرفه ای نمی توان بازدیدکنندگان را به مشتری بالفعل تبدیل کرد ، شرکت طراحی سایت رابین با طراحی سایت ، سئو وب سایت و ارائه راهکارهای تخصصی در زمینه بازاریابی اینترنتی همراه شما خواهد بود .

شرکت طراحی سایت رابین توانایی اجرای  طراحی سایت داستانی برای شرکت های ساختمانی را نیز به صورت تخصصی دارا می باشد ، در این طراحی سایت قالب سایت به صورت اختصاصی و به گونه طراحی می شود که به توان یه پروژه که طبیعتا باید قویترین پروژه انجام شده از سوی شرکت ساختمانی باشد از بالای سایت تا آخرین نقطه سایت به صورت نمایش تک تک مراحل پیشبرد پروژه را طراحی نمود .