اگر شما دارای یک شرکت معتبر و صاحب برند هستید و یا اگر به دنبال برند سازی هستید طراحی سایت باشگاه مشتریان مهمترین اثر را در شیوه بازاریابی های اینترنتی دارد و قطعا برای برند سازی یا یک برند کاملا شناخته شده و پر مشتری طراحی سایت کلوب هواداری یک امر اجتناب نا پذیر است .

مهمترین ترین ویژگی این نوع طراحی سایت یا طراحی پورتال باشگاه مشتریان ایجاد ارتباط متقابل میان سازمان و مشتریان خود بوده و هدف اصلی از طراحی پرتال مشتریان ، حفظ همیشگی مشتریان به عنوان سرمایه و تایید وفاداری برند مربوط با کیفیت و امکاناتی که به مشتریان ارائه می دهد است .

شرکت طراحی سایت رابین با ارائه کامل امکانات به مشتریانی که طراحی سایت باشگاه مشتریان آن ها را به عهده دارد مانند :

ایجاد پنل کاربری حرفه ای جهت ثبت امتیازات و محاسبه امتیازات بر اساس خرید ، معرفی دیگر افراد ، ثبت نام و ایجاد انواع پلن های تخفیفی مد نظر سازمان نظیر تخفیف خرید ، تخفیف ایام خاص و غیره ، سعی در همکاری مستمر جهت حصول نتیجه برای سازمان ها را دارد .

همچنین با استفاده از شمارش گر ثبت امتیازات با توجه به نظر سازمان مورد نظر می توان به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه قرعه کشی هایی انجام شود و هدایای ویژه یا بن خرید به برندگان اهداء شود.

با استفاده از باشگاه مشتریان می توان علاوه بر امکانات فوق ارتباط موثری با مشتری بر قرار نمود برای مثال : با ارسال اس ام اس و یا ایمیل برای مشتریان عضو در باشگاه در انواع مناسبت ها همراه آنها باشید .

همچنین می توان از همین طریق مشتریان را از زمان های فروش فوق العاده و قیمت های حراجی مطلع کنید .

بیاد داشته باشید که با طراحی پرتال باشگاه مشتریان شما یک بانک اطلاعاتی قدرتمند از مشتریان خود در اختیار خواهید داشت و در صورت لزوم می توانید آن را با یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری تلفیق نمایید .