یکی از بهترین راه ها برای جذب مشتری برای شرکت های تشریفات مجالس طراحی سایت است ، زیرا با توجه به گستره فعالیت و تنوع نمونه کارها تقریبا تمامی

مشتریان این صنف به صورت آنلاین به دنبال خدمات مورد نظر خود می گردند . با طراحی سایت مجالس حرفه ای می توان به راحتی تمامی نمونه کارها به همراه عکس و فیلم از مراسم های برگزار شده را در داخل آن با توجه به دسته بندی مورد نظر شرکت خدمات مجالس قرار داد .

به وسیله طراحی سایت می توان به درستی اطلاعات دقیق و کاملی از چگونگی روند کاری انجام امور تشریفاتی تا پایان مجلس را شرح داد و بالا بردن سطح آگاهی مشتریان آن ها را به انتخاب شما مجاب کرد .

همچنین می توان با ارائه مطالب مفید در زمینه های مختلف به مشتریان ایده داد و به آن ها در انتخاب بهتر خدمات یاری رساند ، برای مثال : می توان از مقالات روز دنیا در خصوص نحوه انتخاب گل ها برای گل آرایی سالن عروسی و یا نحوه چیدمان اشیاء بر روی میزهای جلسات رسمی استفاده نمود .

هنگام طراحی سایت خدمات مجالس می توان با استفاده از دسته بندی های دلخواه منوهای مختلف پذیرایی را از رنج قیمتی بسیار پایین تا رنج قیمتی تشریفاتی ارائه نمود .

برای درک بهتر و ایجاد آرشیو تصاویر کامل برای جذب مشتریان نیز می توان در هر صفحه سایت علاوه بر ثبت مطالب مربرط به صفحه یک گالری جداگانه در نظر گرفت تا مشتریان بتوانند پس از خواندن مطالب صفحه سایت عکس های مربوط به همان صفحه را به صورت جداگانه و به تفکیک مشاهده کنند .

یک نکته بسیار مهم در طراحی سایت مجالس امکان ثبت نظرات مشتریان از نظر نحوه برگزاری مجالس و خدمات ارائه شده است ، در این بخش نظرات مشتریان می تواند همراه با یک عکس و یا حتی به صورت یک فیلم کوتاه نمایش داده شود .

سپس با امکان ثبت رتبه و امتیاز توسط مشتریان به هر یک از خدمات ارائه شده می توان شرکت شما را از نظر مردمی رتبه بندی کرد .

برای شناخت بهتر شرکت توسط مشتریان می توان رزومه کاری و حتی به صورت ریزتر تعداد مراسم های برگزاری شده را به صورت گرافیکی و عددی به تصویر کشید .

برای بهبود سطح نمایش تصاویر در طراحی سایت مجالس از یک گالری بسیار پیشرفته و حرفه ای با قابلیت نمایش مطالبق با کلیه پلت فرم ها و در سایز بزرگ استفاده می شود .

در قسمت ارتباط با ما برای ارتقاء سطح کیفی از فرم نظرات و پیشنهادات استفاده می شود که تمامی پیشنهادات به صورت مستقیم و به ایمیل شرکت جهت بررسی ارسال خواهد شد .

در طراحی سایت مجالس امکان ارائه همه نوع خدمات به صورت درخواست آنلاین از وب سایت وجود دارد برای مثال : می توان از طریق وب سایت ظروف کرایه داد و یا پرسنل برای مراسم مختلف ارسال نمود .

طراحی سایت به صورت کاملا داینامیک و به صورت طراحی سایت ریسپانسیو انجام خواهد شد .

به یاد داشته باشید مهمترین مطلب برای جذب مشتری از طریق وب سایت ، سئو سایت است ، شرکت رابین در هنگام طراحی وب سایت های مشتریان خود به صورت رایگان تمامی آیتم های پایه ای مربوط به سئو و بهینه سازی سایت را درج خواهد نمود .