با توجه به  فراگیری اینترنت نیاز به داشتن یک سایت حرفه ای برای شرکت ها  و سازمان به عنوان یک نیاز اصلی به شمار می رود که می تواند اهداف سازمان و نیاز مشتریان

سازمان را پیاده سازی ، اجرا و به بهره برداری برساند . توجه داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای با یک طراحی وب سایت آماده بسیار متفاوت می باشد زیرا در طراحی سایت حرفه ای تمام نیاز ها و فرآیند های کاری تعریف و در کنار گرافیکی متفاوت و منحصر به خود به تصویر کشیده می شوند که این از نظر هزینه با وب سایت های آماده کاملا متفاوت است اما در نظر داشته باشید طراحی سایت شما نشانه شان و جایگاه سازمان شما خواهد بود زیرا امروزه تقریبا در تمام دنیا طراحی وب سایت شرکتی است که می تواند تمام اطلاعات ، محصولات و خدمات یک شرکت را با سرعت و سهولت در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

کارشناسان شرکت رابین با مدل سازی کسب کار شما امکان تعریف تمام فرآیند های سازمان شما را ایجاد می کنند و یک طراحی سایت حرفه ای توانایی تغییر پذیر بودن این فرآیند ها را نیز به شما می دهد .

گروه نرم افزاری رابین با طراحی بیش از 1200 سایت حرفه ای در زمینه های مختلف کسب و کار موفقیت وب سایت شما را تضمین می کند .

در طراحی سایت حرفه ای رعایت بعضی اصول الزامی می باشد که این اصول موجب موفقیت یک وب سایت حرفه ای است که موجب جذب و حفظ بازدید کنندگان می شود و در نهایت آن ها را به مشتریان بالفعل تبدیل می کند .

بعضی از این موارد عبارتند از :

طراحی گرافیکی

سرعت بارگذاری صفحات

قابل درک بودن فعالیت ها

امنیت و حفظ حریم شرکت

اصول اولیه بهینه سازی سایت و سئو سایت

طراحی سایت ریسپانسیو

قابلیت نمایش در تمام مرورگر ها

داشتن محتوای تخصصی و کاربردی