Network marketing یا همان بازاریابی شبکه ای که امروز در تمام دنیا مورد توجه قرار گرفته است ، به نوعی روش بازایابی برای شرکت ها گفته می شود که در آن کالاهای خود را بدونه واسطه و از طریق بازاریابی کلامی به فروش می رسانند در این کار تبلیغات گسترده رسانه ای معنی ندارد و برند سازی محصولات فقط توسط بازاریاب ها و مصرف کننده ها انجام می شود .

این شیوه بازاریابی که تمامی محصولات آن توسط سایت و با طراحی سایت بازاریابی شبکه ای به فروش می رسند به دو طریق برای افراد عادی موجب سود دهی می شود .

1 – محصولات را با تخفیف و بدونه واسطه خریداری می کنند .

2 – اگر قادر به مجموعه سازی باشند می توانند از خرید زیر مجموعه های خود نیز سود کسب کنند .

شرکت طراحی سایت رابین با توجه به کسب مجوز ها و رعایت قوانین توسط  کارفرما اقدام به طراحی سایت بازاریابی شبکه ای خواهد کرد و با توجه به نحوه کار این وب سایت ها طراحی سایت خود را کاملا بهینه از نظر ساختاری و امنیتی انجام خواهد داد .

با توجه به این که در بازاریابی شبکه ای تمامی محصولات باید از طریق وب سایت به فروش برسند ، تمامی محصولات را همانند یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با تعدادی عکس با کیفت و گویا و همچنین با ذکر تمامی فیلد های مربوط به جزئیات محصول ذکر کرد .

در طراحی سایت نتورک مارکتینگ باید خواص و نحوه مصرف محصولات ارائه شده به صورت مجزا ثبت شوند و حتی باید قابلیت مقایسه محصولات با یکدیگر را نیز اضافه نمود تا با توجه به قیمت ها کاربران بتوانند بهترین محصول را انتخاب کنند .

با استفاده تعداد بسیار زیادی از حجم کاربران از سیستم باید طراحی پرتال به گونه ای انجام شود که از سرعت بالایی برخوردار باشد همچنین به دلیل ایجاد حساب کاربری برای هر کاربر طراحی پورتال باید از نظر امنیتی کاملا مورد اعتماد باشد .

با توجه به نحوه فعالیت این شرکت ها در طراحی سایت بازایابی شبکه ای هایشان باید امکانات فوق نیز گنجانده شود .

قابلیت خرید از طریق درگا های امن موجود

محاسبه پورسانت های افراد معرفی کننده

وضعیت فعالیت هر یک از کاربران و بازاریابان

نمایش سفارش های خرید هر فرد

پی گیری سفارش ها

نمایش پورسانت هر فرد

نمایش نمودار درختی مجموعه ها

محاسبه صورت وضعیت هر ماه

مشخص نمود سقف خرید در ماه

ثبت و محاسبه انواع پلن های موجود