هدف اصلی طراحی سایت تفرحی صرفا تفریح است و اینگونه سایت ها خصوصا در ابتدای فعالیت خود اهداف تجاری و تبلیغاتی را دنبال نخواهند کرد ، این نوع طراحی سایت برای موفقیت نیاز به تولید همه روزه محتوای تفریحی از قبیل : عکس ، اس ام اس ، جوک و غیره و همچنین ارائه امکان بازی ها و یا فلش های انلاین مهیج را نیز دارد .

سایت های تفریحی به طور کلی برای سرگرمی اغشار و سنین مختلف جامعه طراحی می شوند و تمامی فعالیت هایشان متناسب با فرهنگ و سلیقه مردم کشورهایشان خواهد بود .

سایت های تفریحی نیز می توانند برای صاحبان خود کسب درآمد کنند اما کسب درامد این نوع وب سایت ها کاملا به تعداد بازدیدگان و محبوبیتشان میان مردم بستگی دارد ، پس از طراحی سایت تفریحی و رسیدن به سطح بازدید روزانه معقول می توان از طریق درج بنر ، استفاده از پاپ آپ ، تبلیغ کالاها و یا فروشگاه ها و همچنین فروش لینک به وب سایت های دیگر کسب درآمد کرد .

بازدید بالا نیز از چند روش در طراحی سایت های تفرحی پدید خواهد آمد ، اولین و مهم ترین راهکار برای افزایش مخاطب در وب سایت ، سئو سایت و قرار گرفتن وب سایت در لیست اول نتایج مورد جستجو کاربران در کلیدواژه های مرتب با سرگمی می باشد .

بعد از سئو خوب وب سایت مهمترین عامل برای جذب و حفظ مخاطب که در روش های دیگر جذب بازدیدکننده بسیار مهم است ایجاد محتوای تخصصی در حیطه سرگرمی و همچنین ارائه انوع ابزار سرگمی به صورت مستقل است ، یعنی استفاده از ابزار و محتوای سرگرم کنند مختلف که فقط مختص وب سایت شما باشد و در وب سایت های دیگر موجود نباشد . قطعا حتی اگر طراحی سایت شما اولین سایت سرگرمی هم باشد پس از مدت مشابه وب سایت شما با همان امکانات طراحی و راه اندازی خواهد شد ولی چون شما اولین ارائه دهنده بوده اید قطعا گوگل ارزش بیشتر با توجه به قدمت برای وب سایت شما قائل است ، البته اگر تمام مسائل مربوط به بهینه سازی سایت به درستی رعایت شده باشند .

امروزه با توجه به رشد استفاده مردم از شبکه های اجتماعی و پیام رسان ، دست به دست شدن محتوایات سایت های سرگرمی بسیار رواج پیدا کرده است و با توجه به بررسی های انجام شده توسط کارشناسان شرکت رابین محتویات سرگرم کننده در این شبکه ها بیشترین بازدید و استقبال مردمی را دارا می باشند .

پس با ساخت صفحه اختصاصی ، کانال ، گروه و غیره برای وب سایت در این شبکه و استفاده از محتویات خود وب سایت و همچین درج لینک به محتوای اصلی وب سایت نیز می توان بازدید کنند و مخاطب بیشتری جذب نمود .

طراحی سایت های سرگرمی باید به درستی وبا زبان های قدرتمند موجود انجام شود ، سایت های سرگرمی به دلیل تعداد بسیار زیادی بازدید کنند در روز ، انجام بازی ها و مسابقات آنلاین ، چت کردن و غیره نیازمند سرعت و عملکرد بالا هستند و باید توسط یک سرور قدرتمند نیز پوشش داده شوند .

طراحی سایت سرگرمی باید از نظر گرافیک بسیار جذاب و مورد توجه کاربران باشد ، استفاده از تصاویر جذاب در کنار یک قالب حرفه ای می تواند کاربران را ساعت ها در وب سایت نگه دارد ، از دیگر عوامل مطرح در این نوع طراحی سایت استفاده و پیاده سازی رابط کاربری زیبا و در عین حال بسیار کارآمد است .

توجه داشته باشید سایت های اینچنینی برای موفقیت نیازمند یک طراحی وب سایت استاندارد می باشد و برای موفقیت نیاز به زمان و هدف گذاری حرفه ای می باشد شرکت طراحی سایت رابین با بهرمندی از کارشناسان توانمند و صاحب نظر خود و استفاده از برترین متدهای روز دنیا در طراحی وب سایت در خدمت مشتریان محترم می باشد .