شرکت طراحی سایت رابین در سال 1389 با هدف توسعه و طراحی سایت ، طراحی پرتال و  فروشگاه های اینترنتی تاسیس گردیده  است و با کسب دانش و تجربه روز افزون در زمینه  بهینه سازی و سئو سایت مفتخر است که در تمامی مراحل راه اندازی و بهره برداری کسب و کارهای الکترونیکی پیشگام باشد .

در راستای پشیبرد اهداف کسب و کارهای مجازی و اعمال نفوذ آنها در جامعه و ارائه خدمات بی وقفه و همچنین کاربر پسند ، طراحی اپلیکیشن های کاربردی موبایل را به خدمات شرکت اضافه نموده ایم تا با طراحی اپلیکیشن مطابق با نوع کسب و کار و یا فعالیت وب سایت ها امکان ارائه خدمات در تمامی سطوح را برای کابران فراهم آوریم . 

گروه نرم افزاری رابین در راستای تامین نیاز جامعه اقدام به طراحی و تولید انواع سیستم های نرم افزاری مدیرتی ، مالی و انواع اتوماسیون های اداری تحت وب کرده و علاوه بر پیاده سازی و استقرار نرم افزار با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان محترم ، اقدام به آموزش حرفه ای مباحث مربوط به نرم افزارهای تولیدی خود خواهد کرد .

شرکت رابین با بهرمندی از تیمی خبره در زمینه طراحی ، ساخت و توسعه انواع نرم افزار های سفارشی نیز پیشگام بوده است .

لازم به ذکر است ، از خورده فعالیت های شرکت رابین نیز می توان به طراحی حرفه ای لوگو ، کاتالوگ ، سی دی های مالتی مدیا و کارت ویزیت اشاره نمود

ما در گروه رابین ایده های شما را به واقعیت تبدیل خواهیم کرد و البته کیفیت و کارایی خدمات خود را تضمین میکنیم .

 

شعار ما با توجه به معنی اسم شرکت رابینرابین وب , مشاور مورد اعتماد شما